Penaltim Україна

Вода – найцінніший природній ресурс, необхідний для нашого існування. Ще вчора ми цінували чисту питну воду не так сильно як сьогодні. Ми маємо нагальну потребу у чистих, здорових, безпечних та водонепроникних спорудах для обробки та зберігання води.

Ми пропонуємо розглянути резервуари для зберігання води з новітнього еко-пластику PanelTim:
Пожежні резервуари чи резервуари для питної води будуються відповідно нормам законодавства. Для підтримки здорових умов води необхідно проводити тести на вміст мінералів, температури, pH, хімічних речовин тощо. Тиск підземних вод може призвести до утворення волосяних тріщин, які можуть дозволити підземним водам та розчинним солям проникнути та викликати корозію сталевої арматури, на відміну від пластику.

На світлині ви можете побачити як невеличкі резервуари для зберігання води так і частину 24-метрового посиленого резервуару для води.

Для застарілого обладнання наша компанія KMK Group Ukraine пропонує гідроізоляційні матеріали.

Товари для гідроізоляції Alchimica, які використовуються в резервуарах для води (питної в тому ж числі). Гідроізоляційні матеріали мають забезпечувати високі стандарти водонепроникності та безпеки. Вони повинні запобігати утворенню водоростей та цвілі, бути стійкими до високого гідростатичного тиску та корозії.

Система гідроізоляції резервуарів на основі двокомпонентного тиксотропного покриття HYPERDESMO®-2K-W не містить розчинників, сертифікована для використання в резервуарах з питною водою, відрізняється довговічністю завдяки надзвичайній гідрофобності та стійкості до гідролізу.

Завдяки нашим перевіреним та конкурентоспроможним рішенням ми мінімізуємо витрати на технічне обслуговування, забезпечуючи захист та тривалий термін служби. Ми встановлюємо нові стандарти у будівництві України.

Об’єкти, бувші у вжитку, потребують обслуговування та гідроізоляції, а нові установки мають гарантувати тривалий термін служби.