Penaltim Україна

Історія виникнення сендвіч-панелей. Конструкційні сендвіч-панелі в будівельній сфері почали застосовуватися не так давно. Назву, однойменну з відомою стравою, панелі отримали завдяки своїй дво- або тришаровій структурі, що нагадує стільники. Вперше будівельні панелі осередкової структури були винайдені архітектором на ім’я Френк Ллойд Райт в 1930 році, який використав матеріал для зведення зразка економічного житла – котеджу під назвою «Unsonian». Споруда мала деякі недоліки, однак основний посил винаходу був донесений. Далі в 1950 році учень Френка Райда для будівництва будинку The Sandwich Panel House # 1, також відомому як Paul N. Sutton Residence застосував новий вид сендвіч-панелей на основі поліестеру, вкритих фанерним шаром. І тільки в 1959 компанія Koppers Inc. запустила масове виробництво сендвіч-панелей з полістиролу для будівництва житлових будинків.

Система сендвіч-панелей. Особливість сендвіч-панелей в їх естетичній властивості, енергозберігаючих характеристиках і легкості збірки. Системи сендвіч-панелей бувають різними, в залежності від основного призначення. Сендвіч-панелі прийнято розділяти на два основні види: стінові та покрівельні. Кожен з видів відповідає відповідним характеристикам. Але головна здатність, якою володіють всі види панелей сендвіч структури – це короткі терміни будівництва практично будь-якого типу конструкції і споруди.

 

Поліпропіленові листи. Тепер розповімо про поліпропіленові листи. Чи знаєте ви якими перевагами володіє листовий поліпропілен? Пластик листовий – це один з найпопулярніших конструкційних матеріалів з відмінними електроізоляційними і енергозберігаючими властивостями, а також досить стійкий до агресивних середовищ. Поліпропілен – це термостійкий пластик, як правило сірого кольору, який виготовляється методом екструзії (пресування).

Еволюція звичайних сендвіч-панелей в Панелтім. Згодом розвиток сендвіч-панелей продовжував набирати обертів. Якщо ви ще не в курсі всіх новинок будівельного ринку і до сих пір вважаєте, що сендвіч-панелі – це лише облицювальний матеріал, тоді ми з задоволенням поділимося з вами прекрасною новиною. Сендвіч-панелі ТМ Панелтім, виконані з поліпропілену, можуть бути ПОВНОЦІННИМ КОНСТРУКЦІЙНИМ МАТЕРІАЛОМ для будівництва тимчасових будівель, технічних приміщень, побутівок, павільйонів, складів, виробничих приміщень та інших будівель БЕЗ ЗАСТОСУВАННЯ СКЛАДНОГО СТАЛЕВОГО КАРКАСУ! Ви тільки уявіть всі перераховані вище характеристики двох продуктів в одному матеріалі, який дозволив уникнути всіх мінусів і доповнити плюсами кожного з них.

Переваги Панелтім перед звичайними будівельними сендвіч-панелями і листовим поліпропіленом. У порівнянні з простими листовими пластиками, завдяки наявності у внутрішній структурі панелі Панелтім підсилюючих осередків, додаткові зміцнюютчі конструкцію матеріали не обов’язкові. Структура поліпропіленових сендвіч-панелей Панелтім вже сама по собі є енергозберігаючою, що не вимагає обов’язкового додаткового утеплювача. Всі ці заходи відповідно значно скорочують витрати на будівництво.

Асортимент колірних рішень сендвіч-панелей пластикових Панелтім налічує кілька різновидів з УФ-захистом, що допомагає зберегти його експлуатаційні та естетичні характеристики. На відміну від листового пластики, поліпропілен Панелтім розрахований на тривалу експлуатацію на відкритому повітрі, при великих перепадах температур не тріскається і не розшаровується.

Пластикові панелі Панелтім міцні, малочутливі до зовнішніх чинників та стійкі до корозійних процесі. Характеризуються оптимальними показниками за параметрами твердості, жорсткості і ударної в’язкості. Панелі не втрачають колір навіть при контакті з аміаком. Відповідно до Норм EN SO 11925-2 панелі Панелтім мають клас вогнестійкості – E.

Пластик Панелтім застосовується в будівництві (битовки, трейлери, теплообмінники, елементи конструкцій, трубопроводи, вентиляція і т.п.), виробництві промислових товарів (підкладки, бокси, конструкційні елементи, стіни, сходи), пластикових басейнів, а також харчової промисловості, скотарстві та для об’єктів з підвищеними санітарними нормами (лікарні, дитячі садки, школи і т.д.).

Панелтім за чисте здорове майбутнє! Абсолютна вся продукція підлягає вторинній переробці, що допомагає зберегти навколишнє середовище! З усіх питань замовлення продукції звертайтеся за номером телефону або на пошту, які зазначені в розділі контакти.