Penaltim Україна

Утримання свиней в свинарниках c продуманими основними санітарними та комфортними умовами дозволяє підвищити продуктивність. Свинарники можуть бути різного виду, проте від типу і якості основного комплектуючого приміщень – зокрема підлоги, залежать ветеринарний статус ферм, загальний стан тварин і економічні показники виробництва.

Економія на якісній підлозі при облаштуванні свинарників не завжди виправдана. Ігнорування санітарних норм скотарства може викликати серйозні ветеринарні та екологічні проблеми. Тому при свинарстві вибір матеріалів для влаштування підлоги повиен бути в числі пріоритетів. Підлога в приміщення є частиною системи обігріву та стану приміщення. Постійний догляд за станом свинарників – досить виснажливий та трудомісткий процес. Однак, використання щілинної підлоги на порядок спрощують дану нелегку працю. Щілинні підлоги – оптимальне технічне рішення для свинарства.

Використовуються в свинарських приміщеннях бетонні, металеві і поліпропіленові (пластикові) щілинні підлоги. Бетонні підлоги дешеві, однак вони не можуть застосовуватися в маточниках і приміщеннях для дорощування, оскільки не витримують технологічних вимог температурного режиму. Крім цього, не всі бетонні підлоги можуть досягти гладкої поверхні, яка необхідна в свинарстві. Щоб якимсь чином згладити поверхню використовують метод віброформування, що підвищує трудовитрати на виготовлення виробу. Ще один важливий мінус у тому, що бетон вбирає вологу і віддає в приміщення, однак найважливішими показниками гарного стану свиней служить сухість приміщення.

Металеві щілинні підлоги виготовляються зі сталі і чавуну. Плюсом такого виду статі можна назвати його довговічність. Мінусом є те, що такі підлоги використовують тільки в лігві для підсисної свиноматки, де потрібно знизити температуру тварини. Метал холодний і позбавляє тварин тепла. При облаштуванні металевих підлог потрібно враховувати схильність даного матеріалу до корозії.

Останній тип – поліпропіленова підлога. Головна перевага поліпропіленових решіток, з яких конструюються підлоги, в тому, що вони не відбирають тепло у тварин, а значить оптимальні для застосування в свинарниках. Поліпропіленовий матеріал не згинається, може тримати форму приблизно 10 років, не боїться агресивного середовища і перепадів температури. Такий вид підлоги сприяє зниженню захворювань у свиней, скорочення трудових і енерговитрат. Гній легко просочується крізь щілини і потрапляє в накопичувальні ємності. Отже, поверхня підлоги залишається відносно чистою, що дозволяє скоротити час на мийку та дезінфекцію.

Решітки поліпропіленові торгової марки Paneltim виготовляються тільки з поліпропілену сополимера класу Прайм (PP СОРО). Решітки Paneltim стійкі практично до всіх хімічних речовин, цвілі, бактерій і дезінфекції. Щілинні підлоги Paneltim стійкі до ударів і корозії. Існує кілька видів решіток Paneltim: Plus і Delta. Представлений товар в зеленому і оранжевому кольорах.

Paneltim Plus є корозійно-стійким матеріалом, що важливо в свинарстві, і мають високу стійкість до динамічних впливів. Решітки жорсткі 100{b496542d0106c473d7b0493aac626d4086cd1a3d716f6a7f164f5ac790b07259} -во можуть бути повторно перероблені, зберігають свою сировинну цінність, бездоганно гігієнічні завдяки округлому дизайну і володіють чудовою прохідністю гною (60{b496542d0106c473d7b0493aac626d4086cd1a3d716f6a7f164f5ac790b07259}). Крім того, грибовидна обробка ребер решітки забезпечує свиням хороше зчеплення на решітці, запобігає застрявання копит в отворіх, що не ускладнює рухову активність. Зниження активності у тварин призводить до суттєвих зрушень в обміні речовин свиней, що супроводжується зміною маси внутрішніх органів.

Щілинні підлоги Paneltim мають геніальну автоматичну якірну самофіксіруемую систему збирання, що дозволяє легко провести модульну установку. Решітки не містять токсичних речовин і відповідають нормам 2011/65 / EU. При реновації ферми решітки можна використовувати повторно. Решітки типу Paneltim Plus бувають також закритої структури. У поєднанні з композитними опорними профілями може бути поставлена ​​самонесуча структура прольоту.

Решітки Paneltim Delta Senior найчастіше використовуються для горизонтальних перекриттів. Paneltim Delta Senior може служити ідеальною базою для соломи. Решітки Delta senior легко встановлюються і з’єднуються вздовж їх сторін за допомогою функціональної зчіпний системи. Це економічно обгрунтована і вигідна альтернатива дерев’яним і фанерних покриттям.

Щілинна підлога Paneltim в скотарстві – міцний і технологічний матеріал, який не тільки не деформується, а ще й прослужить до 15-20 років, майже не вимагаючи обслуговування. Інший вид матеріалу Paneltim – сендвіч-панелі поліпропіленові можуть бути застосовані для конструювання накопичувальних ємностей під щілинні підлоги, роздільників, конструювання самих приміщень та інших цілей. Замовити високоякісні будівельні панелі, пластик листовий і решітки Paneltim, які сприяють поліпшенню свинарства, можна прямо зараз, звернувшись до наших фахівців.