Penaltim Україна

Більшість людей дуже часто стикаються з питанням будівництва. Зведення нових капітальних будівель вимагають певних затрат часу, а іноді для прискорення процесу ще й додаткових споруд, які потрібно швидко побудувати. На щастя, за часів технічного прогресу, все частіше з’являються нові конструкційні матеріали, здатні значно скоротити відведений час на житлове будівництво.

 

Якщо ви плануєте залучення бригади, крім основних питань, вам потрібно буде вирішити проблему розміщення працівників для тимчасового проживання на період поки зводиться головний будинок. В такому випадку споруджуються так звані побутівки, які зможуть виконати роль тимчасового житла для працівників. Побутівки бувають різні: металеві, дерев’яні, пластикові. У кожного виду є свої плюси і мінуси, але сьогодні мова піде про пластикові конструкції сендвіч-структури, виконані з поліпропіленового сополимера (PP copo) і поліетилену (PE) Paneltim.

 

Панелі Paneltim легші і міцніші, аніж більшість інших будівельних панелей з пластику. Це робить панелі ідеальними для самих різних сфер застосування: будівництва побутівок, причепів, трейлерів, пляжних кабін, сараїв, кіосків, тимчасових споруд, санітарних кабін, автомийок, мобільних офісів, будівельних вагончиків, буфетів, торгових павільйонів, будиночків для охорони і багато чого іншого. Обробляються панелі Paneltim стандартнииимі ручними матеріалів: пили, дрелі, шуруповерти, фрези, а завдяки своїй легкості великі елементи заготівок дуже просто збираються в єдину цілісну конструкцію.

 

Побутівка з поліпропілену це довговічна, зручна і надійна конструкція, яка не піддається корозії, на відміну від металевих. Поліпропіленові побутівки відрізняються своєю мобільністю і універсальністю, чого не можна сказати про дерев’яні побутівки. За дуже короткий проміжок часу ви отримаєте конструкцію, яку, при необхідності, зможете транспортувати на далекі відстані без повного демонтажу.

Поліпропіленові побутівки Paneltim досить універсальні і можуть бути використані для самих різних призначень в залежності від потреб і спрямованості діяльності її покупця. Через внутрішню багатошарової структури конструкції, виготовлені з панелей Paneltim, вимагають меншого посилення, ніж суцільні панелі. Якщо споруда побутівки передбачає проживання або тимчасове перебування людей (наприклад пост охорони або блокпост), вона з легкістю оснащується електропроводкою, трубами і приладами освітлення. За допомогою поліпропіленових панелей Paneltim ви так само зможете розділити приміщення на кухонну зону і навіть під облаштування кімнати гігієни, що дозволить персоналу працювати в комфортних умовах, не покидаючи пост. Надалі, дану цілу конструкцію або частину споруди можна перемістити на інше місце і використовувати в якості будиночка для гостей або для зберігання речей.

 

Однією з головних переваг побутівок з поліпропілену є його теплоізоляція. Панелі Paneltim мають хорошу теплоізоляцію завдяки низькій теплопровідності пластика і герметичному повітрю в клітинній структурі. Таким чином, менше тепла йде в навколишнє середовище, що дуже важливо в зимовий період. Багато хто вважає, що дерев’яна побутівка в зимовий період краще впорається з холодному, але це помилкова думка. Слід пам’ятати, що для перебування в зимовий період всі побутівки без винятку вимагають додаткового утеплення з урахуванням кліматичних умов.

 

Компанія Paneltim пропонує найрізноманітніший асортимент кольорів матеріалу, за допомогою якого ви зможете втілити безліч творчих і естетичних рішень. Додатковим бонусом при будівництві поліпропіленових побутівок буде вибір підлогового покриття, що не ковзає. Даний вид покриття запобігає ковзанню як у вологому, так і в сухому стані. І основне, про що потрібно пам’ятати при виборі побутівки, поліпропілен Paneltim відноситься до Е-класу вогнестійкості, чому не можуть пишатися інші аналоги матеріалу.

 

Отже, більше немає ніяких сумнівів, що поліпропіленові побутівки – це безпечно, швидко, надійно і довговічно. Сьогодні ви можете придбати універсальний конструкційний матеріал для зведення побутівки, блокпосту та інших цілей за спеціальними передноворічними святковими цінами. Поспішайте замовити побутівку в Києві, області, яка стане незамінним помічником на вашій ділянці на багато років.