Penaltim Україна

 • Перші кроки облаштування території заміського будинку
 • види погребів
 • Особливість застосування льоху Paneltim Ukraine
 • Індивідуальний підхід компанії Paneltim
 • Переваги поліпропіленового погребу Paneltim

Безтурботне заміське життя – головна причина, по якій бажають придбати приватний й будинок чи дачу. Облагородити свою ділянку це приємні і в ту ж чергу складні завдання. Серед основних пунктів, що краще виконати до початку будівництва будинку: монтаж погребу та автономної каналізації (якщо не передбачений централізований злив стічних вод). Власний погріб, де можна зберігати продукти, важливий абсолютно для кожної господині. Виноробам також варто звернути увагу на своєчасне планування конструювання винного погребу. Це допоможе прискорити процес установки самих конструкцій, не порушити готовий ландшафтний дизайн і збереже ваші фінанси.

Купити чи зробити погріб? Дане питання також має чимале значення, якщо мова йде про економію часу і коштів. У мережі інтернету можна зустріти масу інформації про те, як зробити погріб самостійно. Однак, тільки цілісна конструкція може забезпечити 100% захист внутрішнього приміщення від вологи і гризунів. Ґрунтові води завдають чималої шкоди будові, яка знаходиться під землею. Неприємно, коли всі старання ручної роботи виявляються марними. Гідроізоляція не завжди може виконати повну герметизацію. Абсолютний захист може гарантувати тільки міцна цільна конструкція.

Найбільш зручна і практична технологія – поліпропіленові погреби Paneltim Ukraine. Погріб Paneltim це нове покоління, що виготовляється з високоякісного бельгійського матеріалу з осередковою структурою. Доставляється льох на ділянку повністю готовим до застосування. Використовуються для конструювання погребів поліпропіленові будівельні панелі власного бренду Paneltim. Сендвіч-панелі Paneltim – міцний, стабільний і практичний матеріал, здатний підтримувати температуру цілий рік. На відміну від інших матеріалів, сендвіч-панелі пластикові Paneltim мають ряд переваг, що дозволяють встановлювати погріб в будь-який тип ґрунту, незалежно від рівня ґрунтових вод. Вам не буде потрібно гідроізоляція або інша захисна обробка стін і підлоги.  Матеріал Paneltim надійно захистить внутрішнє приміщення від гризунів, гниття, вологи та не набере запахів.

Виробництво погребів Paneltim знаходиться в 30 км від Києва, в місті Василькові, Київської області. Потужний інженерний потенціал дозволяє виконати індивідуальні замовлення клієнтів, відповідно до їх вимог. Досвід роботи співробітників з пластиковими панелями Paneltim – більше 15 років. При необхідності конструкція може бути укомплектована додатковим оснащенням, наприклад, полицями потрібних розмірів, або сходами з антиковзкими сходами, що збереже вашу безпеку під час спуску. Місткі, але компактні розміри льохів Paneltim монтуються на ділянці мінімальних розмірів. Купивши погріб Paneltim, ви купуєте помічника, який буде зберігати ваші заощадження при будь-яких погодних умовах.

Погріб Paneltim – це турбота, вартість якої виправдана. Прослужить вам конструкція Paneltim мінімум 50 років. Ви можете встановити погріб самостійно, а можете скористатися послугами нашої служби, яка доставить, встановить і завжди відповість на всі ваші запитання. 

Конструкція Paneltim – це вигідне, зручне і надійне рішення для заміського будинку, дачі, пансіонатів чи таборів:

 • герметична споруда;
 • екологічно-чистий матеріал;
 • стійкий до корозії, гниття, проникненню шкідників;
 • безпечний;
 • індивідуальне виконання замовлення;
 • довгострокове зберігання продуктів;
 • 50 років гарантії.

Купити поліпропіленовий погріб для дачі, заміського будинку або санаторіїв можете по номеру телефону: +380501569432. Ваші творіння залишаться завжди свіжими та під рукою. Компанія Paneltim несе повну відповідальність за продукцію власного виробництва.