Penaltim Україна

Погреби активно використовують для зберігання на зиму заготовлених запасів продуктів. На жаль, через високу вологість в бетонних погребах, яку неможливо виправити, третина або навіть половина продуктів піддаються гнильним процесам і стають непридатними до вживання.

Але, на щастя, ми живемо в сучасному світі, де практично кожну побутову проблему стало вирішити набагато простіше і швидше. На зміну підземним приміщенням, виконаних з класичного бетонного або дерев’яного матеріалу, прийшов зручний і надійний сучасний продукт для створення пластикових ємностей. Пластик твердо завойовує кращі позиції в самих різних областях застосування, в тому числі для обладнання погребів. Як і кожен продукт, пластикові ємності і матеріал для їх виконання мають свої плюси та мінуси.

Почнемо з мінусів готових пластикових підземних ємностей.

  1. Вартість. Ціна пластикових погребів досить різна, все залежить від готовності до використання, виробника і розміру. Пластикова ємність вам обійдеться порядком дорожче, ніж саморобний погреб. Але це й не дивно, адже, хороша якісна продукція, яка розрахована на термін придатності до 50 років і більше, не може коштувати дешево. Купуючи окремо матеріал для виготовлення погребу – вартість вийде дешевша.
  2. Стандартні розміри. Зазвичай пластикові ємності продають в готовому вигляді, що ускладнює вибір місця для його монтажу на ділянці. На відміну від компаній виробників ємностей пластикових, компанія KMK Group Ukraine, яка є єдиним офіційним представником бельгійських конструкційних сендвіч-панелей Paneltim, може виконати індивідуальне замовлення за розрахунками клієнта.

Отже, будівельні панелі Paneltim (виробництво – Бельгія) для виготовлення погребів – це набагато вигідніша пропозиція, яке перекриває ті мінуси, якими володіють готові ємності.

  1. Індивідуальне виконання замовлення. Як ми вже сказали раніше, компанія Paneltim готова вигтовити будь-які конструкції за бажанням замовника, згідно можливого відведеного місця під установку, щоб не займати багато місця у дворі.
  2. Легка і швидка збірка. З’єднується листовий поліетилен методом зварювання паяльником для поліпропіленового або екструдером для пайки поліпропілену. Так як, корпус погребу після спайки цілісний, більшість передбачуваних робіт, які виконуються для створення звичайного підвалу, не потрібні, що значно економить час і сили.
  3. Екологічно чистий безпечний матеріал. Конструкція матеріалу виготовляється з високоякісного пластику. Важливо, щоб корпус для погребу був виготовлений з харчового пластику. Компанія KMK Group може надати всю необхідну документацію, що підтверджує якість матеріалу. Окрім цього, поліпропіленові сендвіч-панелі відмінно миються та дезинфікуються.
  4. Герметичність. Пластик абсолютно не пропускає воду і вологу. Конструкція погреба виготовлена ​​з твердого, міцного матеріалу, який не пропускає воду і який не пропускає воду і виготовляється з уже прорахованою системою вентиляції, що запобігає утворенню конденсату. Погреб з пластикових панелей Paneltim можна встановити на будь-якій місцевості: грунтові води, болотиста місцевість, близькість водойм або інші природні неприємності, пластиковий погреб можна встановити всюди. Він не схильний до гниття, корозії і руйнуванню від підвищеної вологості або надмірної сухості.
  5. Довгострокове зберігання продуктів. Завдяки герметичності і міцності, продукти в пластикових погребах не схильні до впливу гнилі і цвіли. При правильному монтуванні, різне варення, маринади, компоти, вина, овочі, фрукти та інші продукти будуть зберігатися в умовах більш правильних і комфортних, ніж в звичайному погребі чи підвалі, що продовжує термін зберігання.
  6. Захист від шкідників. Поліпропілену не страшні гризуни, комахи, тому можна легко розташувати продукти на підлозі і полицях так як вам зручно, в слідстві чого збільшується корисна площа погребу.

Пластик Paneltim, з якого зроблена конструкція, не вбирає запахи. При гарній вентиляції стіни стійкі до будь-якого бактеріального впливу. На відміну від пористої бетонної структури звичайних підвалів, яка вбирає вологу або класичної дерев’яної структури, в погребі з Paneltim не залишаться грибки і бактерії. Окрім погребів, пластик листовий використовується як конструкційний матеріал для виготовлення підлогового покриття, стін, дверей, відділень, трейлерів, теплообмінників, басейнів, технічних приміщень та інших ємностей. Ємності пластикові Paneltim економлять трудовитрати, час, гроші і зберігають ваші продукти. Купити пластикові панелі Paneltim ви можете у офіційного українського представника за номером телефону.