Penaltim Україна

  • Що можливо виготовити з поліпропіленових панелей Paneltim
  • Чому світові компанії обирають конструкційний матеріал Paneltim
  • В чому переваги використання сендвіч-панелей Paneltim
  • Як стати партнером компанії Paneltim

   

 • Поліпропіленові сендвіч-панелі Paneltim (Панелтім) відомі у всьому світі. Саме Paneltim став лідируючим конструкційним матеріалом, який знайшов своє місце в найрізноманітніших сферах застосування. Сендвіч-панелі з поліпропілену використовують для виготовлення таких конструкцій та систем як:

  Виняткові особливості матеріалу сприяли стрімкому зростанню популярності ТМ Paneltim серед світових відомих підприємств. Так, наприклад, для реалізації витяжних вентиляційних труб виробники обладнання для тваринницьких ферм з Латвії Agrozona SIA використовують саме пластикові сендвіч-панелі Paneltim, компанія Wake Station з Естонії закупає 50мм панелі Paneltim для конструювання модулів для вейк-парку, німецька компанія Sander Kunststoffe застосовують антиковзке покриття Paneltim для конструювання душових кабін та безліч інших прикладів.

  Чому такі відомі компанії роблять свій вибір серед постачальників матеріалів саме на користь компанії Paneltim? Насамперед популярність бельгійського пластику Paneltim здобута завдяки його безкомпромісній міцності без додаткового укріплення. Більше не потрібно складних додаткових каркасів, що дає можливість використовувати панелі для підвісних або мобільних конструкцій. Листи настільки міцні на поздовжній і поперечний вигини, що можуть витримати навіть вагу автомобіля. Сендвіч-панелі ТМ Paneltim, виконані з поліпропілену, можуть бути повноцінним конструкційним матеріалом для будівництва тимчасових будівель, технічних приміщень, побутівок, павільйонів, складів, виробничих приміщень та інших будівель без застосування складного сталевого каркасу! 

  Наступною не менш важливою перевагою будівельних панелей Paneltim являється його відповідність всім європейським екологічним нормам. Виробництво панелей приділяє велике значення його екологічності.  Піклування про навколишнє середовище – пріоритетна мета компанії Paneltim з моменту її заснування. Панелі Paneltim на 100% придатні для вторинної переробки. З фрезерованного пластику листового, який залишився після виробничого процесу, виробляються «панелі вторинної переробки». Cradle to Cradle – це принцип, згідно з яким кожен матеріал після закінчення терміну служби продукту, повинен бути повторно використаний в іншому продукті або повернутий природі. Оскільки вони виготовлені тільки з одного виду сировини (поліпропілену або поліетилену високої щільності), вони можуть бути на повністю перероблені, зберігаючи при цьому їх сировинну цінність.

  Панелі Paneltim стійкі до різноманітних агресивних хімічних речовин. Асортимент колірних рішень сендвіч-панелей пластикових Paneltim налічує кілька різновидів з УФ-захистом, що допомагає зберегти його експлуатаційні та естетичні характеристики. На відміну від листового пластики, поліпропілен Paneltim розрахований на тривалу експлуатацію на відкритому повітрі, малочутливі до зовнішніх чинників та стійкі до корозійних процесів. Панелі не втрачають колір навіть при контакті з аміаком. Відповідно до Норм EN SO 11925-2 пластикові панелі Paneltim мають клас вогнестійкості – E.

  Окрім цього, особливість сендвіч-панелей в їх естетичній властивості та енергозберігаючих характеристиках. Осередкова структура поліпропіленових сендвіч-панелей Paneltim вже сама по собі є енергозберігаючою, що не вимагає обов’язкового додаткового утеплювача. З панелями Paneltim ви економите витрати на будівництво чи конструювання.

  Отже, якою б сферою діяльності ви не займалися (тваринництво, інфраструктура, виготовлення басейнів, систем фільтрації тощо), обираючи конструкційний матеріал Paneltim, ви робите крок назустріч майбутнього, в якому ще досі є шанс зберегти навколишнє середовище. Станьте перспективною компанією, яка буде відповідати всім найсучаснішим нормам.

  Щоб стати нашим партнером, зателефонуйте за номером телефону, що вказаний в розділі Контакти. Ми раді відповісти на всі питання, які вас можуть зацікавити. Paneltim – матеріал майбутнього.