Penaltim Україна

Paneltim продукція, виготовлена ​​фахівцями для фахівців

Підприємство Paneltim, яке виробляє сендвіч-панелі шляхом обробки термопласта, розташоване в місті Ліхтервелд (Бельгія). Продукція, що випускається зарекомендувала себе як високоякісний матеріал для застосування в найрізноманітніших сферах. Paneltim є незалежним світовим лідером на ринку пластикових сендвіч-панелей.

Для виготовлення будівельних панелей використовуються різні технології виробництва: ін’єкції під високим і низьким тиском, напів-компресійний пресування, зварювання, фрезерування та розрізів. Крім панелей, Paneltim виготовляє стійкі до зносу, деформаціі і корозії решітки під назвою Paneltim Delta Senior.

За рахунок різноманітності асортименту, широкого спектра структур і розмірів, Paneltim може запропонувати рішення для будь-якого проекту, відповідаючи вашим специфічним побажанням. Серед основних сфер застосування пластика листового можна виділити:

пластикові панелі для сучасних ферм, утримання худоби, ясла і загони, які відповідають суворим гігієнічним нормам.

панелі із пластика для підлогових покриттів, стін, дверей, сходів, кабін, причепів, мобільних санвузлів, технічних приміщень, спортивних майданчиків і т. Д.

пластикові панелі для повітроводів, воздухоочистителей, рекуператорів тепла, повітряних фільтрів.

пластикові панелі для ящиків вирощування рослин, меблів, упаковки, седиментаційних резервуарів, на копальнях і ін.

ємності пластикові для води, будівництва резервуарів з метою зберігання рідини, резервуарів для риби, водойм, рибних ставків, жирових пасток і т.п.

антиковзаючий матеріал для виготовлення пластикового басейну, ставків для плавання і т.п.

Поліпропіленові панелі відповідають найсуворішим гігієнічним вимогам, щодо утримання тварин, так як вироби повністю закриті з усіх боків, відштовхують воду і бруд. 100% продукції Paneltim піддається вторинній переробці.

Офіційним представником продукції Paneltim на Україні є компанія КМК Груп. Ми допомагаємо нашим клієнтам з різних сфер в розробці і виробництві величезного числа міцних і інноваційних конструкцій.

Детальне пропозицію виконуються на основі проекту, наданого замовником, включаючи креслення. При необхідності може бути зроблений 3D креслення з докладною специфікацією деталей зборки. Згідно необхідних розмірах і технічним умовам пластикові панелі зварюються один з одним на заводі, що дозволяє створити конструкцію з мінімальною кількістю монтажних частин.

Під замовлення може бути виготовлено CNC – фрезеровані панелі, що зменшує час складання на місці установки. Крім цього Paneltim пропонує широкий асортимент монтажних і кріпильних деталей, таких як профілі з PVC, скловолокна, чавуну, сталі, спеціально разрабоатнние деталі відповідно до дизайну замовника.

Компанія Paneltim має великий запас продукції в своєму розпорядженні, а також досить виробничої потужності, щоб забезпечити своєчасне виготовлення замовлення в короткі терміни. Ми шукаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. За запитом при оптимальному обсязі замовлення є можливість виготовлення нестандартних кольорів виробів, а також надання послуг перевезення. У разі самостійної транспортування, доставка не ​​буде проблематичною, так як пластикові панелі Paneltim мають невеликі розміри і легко складаються. Звернувшись в компанію КМК Груп ви отримаєте повну консультацію, поради фахівців, максимально точні розрахунки, а головне якісні матеріали для здійснення цілей в обумовлені терміни.

Щоденне завдання виробника панелей пластикових Paneltim – введення нововведень і інновацій для оптимізації якості продукції. Щоденне завдання компанії КМК Груп – спільно з нашими клієнтами і партнерами пошук можливих застосувань виробів Paneltim в найрізноманітніших напрямках. Наші клієнти професіонали. Саме тому ми стежимо за тим, щоб продукція, що випускається відповідала всім критеріям професіоналізму. Легко, міцно і чисто – так позиціонується високоякісна продукція Paneltim. Відкрийте для себе нескінченні можливості пластикових сендвіч-панелей Paneltim! Ми пропонуємо нашим партнерам в різних галузях промисловості розвивати якомога більше сильних та інноваційних програм!

Связаться с нами