Penaltim Україна

У сучасному світі будівництва, інфраструктури, повітряної, транспортної та басейної промисловостях використовується величезна кількість конструкційних матеріалів. Розвиток даних галузей вимагає постійного вдосконалення продуктів, що використовуються.

Конструкційний матеріал – це матеріал, з якого виготовляються різного типу конструкції та елементи будівель, здатні витримати силове навантаження. Важливим параметром таких матеріалів є механічні властивості та стійкість. Розробка конструкцій потребує специфічних задач для використовуваних продуктів. Особлива увага приділяється матеріалам, які працюють при низьких температурах, з агресивними середовищами, в агро – промисловості та інших специфічних галузях.

З кожним роком все більше структур і виробництв виявляють інтерес до універсальних композитних сендвіч-панелей ТМ Paneltim. Унікальні властивості і висока міцність панелей Paneltim дозволяють виготовити конструкції різної складності без застосування додаткового укріплення, а також smart -вироби, що не властиво металевим конструкційним матеріалам.

Сендвіч-панелі пластикові Paneltim – це витривалий з підвищеною стійкістю до корозії матеріал, який відрізняється своєю довговічністю і практичністю. Пластик листовий Paneltim легко застосовується в будівництві, вітроенергетичній сфері, тваринництві, при конструюванні спортінвентарю, труб, ємностей і т.д.

Згідно з прогнозами експертів, в найближчому майбутньому композитні поліпропіленові матеріали витіснять метали в якості конструкційних матеріалів і займуть їх місце практично у всіх промисловостях. «Основні галузі, з якими пов’язані очікування зростання – будівництво, автомобілебудування, машинобудування, труби, вітроенергетика. Вони ж є ключовими драйверами розвитку композитних матеріалів », – заявляють фахівці.

Однак, якщо говорити про екологічне майбутнє, існує ще один фактор, який не менше важливий при виборі конструкційного матеріалу . В огляду на перспективи будівельного і конструкційного матеріалу, як безпечного продукту, який не зашкодить ані здоров’ю людини, ані екології, конструкційний матеріал повинен відповідати правилам утилізації! Вторинна переробка – важливий процес перетворення відходів матеріалів у нові конструкції і предмети . Переробка знижує велику кількість відходів потенційно корисних матеріалів і зберігає витрати на нову сировину, тим самим допомагає заощадити споживання електроенергії, знизити забруднення повітря і води.     

Панелі Paneltim можна назвати екологічно безпечним конструкційним матеріалом майбутнього. Будівельні панелі Paneltim виконані з поліпропілену сополимера (PPCO) або поліетилену високої щільності (HDPE) і відповідають всім санітарно-гігієнічним вимогам. Абсолютно вся продукція Paneltim підлягає вторинній переробці! Пластикові панелі Paneltim на 100{b496542d0106c473d7b0493aac626d4086cd1a3d716f6a7f164f5ac790b07259} придатні для повторного використання, а 50{b496542d0106c473d7b0493aac626d4086cd1a3d716f6a7f164f5ac790b07259} усіх панелей, які виробляє Paneltim , виготовлені з перероблених матеріалів.

Якщо ви підприємство по виробництву басейнів, виробничих ємностей, воздухоочищувачів, огороджувальних конструкцій, господарських, санітарно-технічних і адміністративних приміщень, тимчасових будівель або малих архітектурних форм, рекомендуємо продумати розвиток вашої компанії на найближче десятиліття прямо зараз. Вимоги ринку такі, що впроваджувати нові технології так чи інакше доведеться. Пам’ятайте, що ваші споживачі стали неймовірно обізнаними! Щоб залишатися «на плаву » і задовільняти вимоги сучасного споживача, який розуміє важливість турботи про навколишнє середовище, детально проаналізуйте матеріали, які ви використовуєте. Будьте завжди на крок вперед ваших конкурентів.