Penaltim Україна

З кожним днем все більше посилюється контроль за охороною навколишнього середовища. За злив неочищених каналізаційних стоків, викид газоподібних відходів та інших забруднювачів повітря до підприємств, що порушують, застосовуються штрафні санкції, навіть до припинення роботи виробництв. Для очищення стічних вод і промислових газоподібних відходів використовуються очисні споруди і газоочисні апарати (скрубери). Скруббер застосуються як для очищення промислових газів з твердими забруднювачами, так і для уловлювання газоподібних забруднювачів, фільтрації повітря від частинок пилу, запахів тощо.

Сировина для виготовлення очисної споруди і різних фільтраційних систем використовується найрізноманітніша, проте з метою економії вартості монтажних і пусконалагоджувальних робіт, а також трудовитрат самим практичним і довговічним матеріалом є поліпропілен Paneltim. З поліпропіленових панелей Paneltim виготовляються ефективні пристрої для очищення повітря від великих промислових або сільськогосподарських споруд, уловлювання пилу, а також здійснення теплообмінних і абсорбційних процесів. Для виготовлення повітряних фільтрів використовуються типові волокнисті матеріали: деревна стружка, торф, лушпиння арахісу, оболонки кокосових горіхів, сухофрукти, деревне вугілля тощо. Вибір матеріалу фільтра залежить від розмірів молекул, що підлягають очищенню. Повітряні скрубери з панелей пластикових Paneltim можуть використовуватися як всередині, так і зовні приміщень.

Пластикові сендвіч-панелі Paneltim виготовляються з поліпропілену (PP СОРО) або поліетилену (PEHD). Внутрішня осередкова сендвіч-структура 50 х 100 мм або 50 х 50 мм робить продукт легким і одночасно стійким до важких навантажень. Великі промислові повітряні скрубери, виготовлені з поліпропілену Paneltim мають невелику вагу, що дозволяє значно знизити витрати на транспортування обладнання до пункту установки або легко здійснити локальну збірку за місцем. Об’ємні конструкції можуть бути транспортовані з використанням звичайного вилочного навантажувача або крана.

Використовуючи звичайні технології зварювання за допомогою будівельних панелей Paneltim можна виконати ефективні, легкі, несучі конструкції. Завдяки їх незначній вазі великі листи з’єднаних пластикових панелей Paneltim можуть бути встановлені з використанням мінімального зміцнення в порівнянні з суцільними пластиковими листами. Поліпропіленові та поліетиленові панелі для виготовлення конструкцій Paneltim можуть бути зварені разом з іншими елементами з PP або PE (суцільні листи, труби та ін). При необхідності можливе додавання стабілізатора УФ-випромінювання. При виборі кольору панелей рекомендуємо не використовувати темні відтінки для зовнішнього застосування. Панелі Paneltim мають хороші показники теплоізоляції, завдяки низькій теплопровідності пластика листового в цілому, а також закритому повітрю в структурі осередків.

Оцінили якість пилоуловлювальних та фільтраційних установок з використанням панелей Paneltim такі лідери як: підприємство передових кліматичних і енергетичних технологій Inno +, виробники обладнання для тваринницьких ферм з Латвії Agrozona SIA і багато інших.

Наша компанія пропонує тільки високоякісні матеріали для виготовлення пристроїв очищення повітря від великих промислових і сільськогосподарських споруд, теплообмінників, а також панелі для технічного приміщення, покриття для підлоги, стін, дверей, відділень, трейлерів, басейнів та інших виробів. Спеціальний антиковзаючий матеріал використовується для конструювання басейнів самих різних розмірів і призначення. Скруббер або звичайний очисник пилу за допомогою Paneltim буде на 100{b496542d0106c473d7b0493aac626d4086cd1a3d716f6a7f164f5ac790b07259} відповідати особливостям вашої виробничої технології.