Penaltim Україна

Новий етап сучасного ведення фермерського та домашнього господарства – застосування продукції Paneltim

Ведення фермерського господарства на Україні – один з найперспективніших і активно функціонуючих напрямків підприємництва. Однак, для відтворення тварин, власники зобов’язані приділяти особливу увагу правильному утриманню живого господарства. Існують певні правила і санітарні норми, як до змісту, так і розміщення, улаштування та експлуатації малих ферм для утримання тварин (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/n0002400-89).

Пластикові панелі і решітки для дизайну Paneltim – ідеальне рішення для утримання телят, свиней, овець, кіз, курей, собак, кішок, кроликів, корів та інших напрямків в тваринництві. Пластикові сендвіч-панелі Paneltim – міцний і надійний матеріал, відповідаючий суворим гігієнічним стандартам.

Панелі та решітки Paneltim забезпечують максимальну гігієну в приміщеннях для фермерського господарства і утриманню невеликих домашніх тварин. Продукція Paneltim використовується як в приватних, так і комерційних цілей: притулки для тварин, магазини, розплідники, ветеринарні практики і т.п.

Застосування продукції Paneltim в тваринництві це ряд переваг:

оптимальна гігієна;

довільні розміри;

міцна конструкція;

проста обробка;

швидка і зручна збірка;

хороша ізоляція;

100{b496542d0106c473d7b0493aac626d4086cd1a3d716f6a7f164f5ac790b07259} переробляється.

Корпус конструкції для утримання тварин має відповідати найвищим стандартам по чистоті, гігієні і корозійної стійкості. Панелі та решітки Paneltim виготовляються з поліпропіленового сополимера і за рахунок свого пластикового складу має високу стійкість до впливу агресивних речовин, таких як перегній, вологість і т.п. Панелі та решітки Paneltim забезпечують максимальну гігієну свинарника. Це полегшує свинарям дотримуватися високих санітарно-гігієнічних норм.

Гладка поверхня панелей володіє волого- і брудовідштовхуючими властивостями. Завдяки своїй структурі осередків (50 x 100 мм або 50 x 50 мм), пластикові сендвіч-панелі Paneltim повністю герметизовані по всьому периметру, тому внутрішнє скупчення бруду, цвілі, конденсату води і бактерій виключені. Низька теплопровідність пластика листового і герметичність забезпечують хорошу теплоізоляцію.

Внутрішня структура осередків панелей Paneltim легка, при цьому наділена високою жорсткістю, завдяки чому може бути змонтована конструкція різних розмірів. Залежно від мети призначення можна використовувати панелі товщиною 20 мм, 35 ​​мм або 50 мм. Вибір товщини залежить від необхідної міцності і жорсткості.

Paneltim пропонує широкий спектр кольорів і колірних комбінацій, які можуть бути важливі для певних видів тварин. Крім того, панелі Paneltim легко обробляти традиційними ручними інструментами, такими як пиляння, свердління, загвинчування, фрезерування і зварювання.

При необхідності в тваринництві може бути застосована лінійка протиковзаючих панелей Paneltim, яка має картату або кнопкову структуру проти ковзання. Обидва типи антиковзаючого матеріалу є легкими, жорсткими і закритими з усіх боків, що робить їх легкоочисним. Тести показали, що обидві протиковзаючі панелі мають високий опір ковзанню. І в мокрому і сухому стані, вони відповідають вимогам Датської системи сертифікації сприятливого тваринництва. З точки зору міцності противоковзаючі панелі можна порівняти з найміцнішою панеллю Paneltim, оскільки протиковзаючі будівельні панелі мають стандартну внутрішню структуру осередків 50 х 50 мм. Ці протиковзаючі пластикові панелі можуть бути ідеально встановлені в свинарниках, в якості підлогового покриття, а також в коридорах, на сходах, в укриттях та інших напрямках.

Грати Paneltim виготовляються тільки з поліпропілену сополимера класу Prime (PP СОРО). Вони стійкі до більшості хімічних речовин, цвілі, бактерій і продуктів дезінфекції:

Жорсткі решітки серії Paneltim Plus бездоганно гігієнічні завдяки округлому дизайну і чудовою прохідністю перегною (60{b496542d0106c473d7b0493aac626d4086cd1a3d716f6a7f164f5ac790b07259}). Крім того, грибовидная обробка ребер решітки забезпечує свиням хороше зчеплення на решітці і запобігає застрявання копит в отвір.

Грати Paneltim Delta senior мають високопроніцаемого поверхню структури і функціональний профіль протиковзання без гострих або різальних крайок. Структура не дає телятам ковзати і є практично самоочисною. Вона так само є ідеальною базою для соломи.

Cендвіч-панелі пластикові Paneltim, решітки та аксесуари відомі у всьому світі. Якщо ви бажаєте придбати якісний екологічно чистий матеріал для фермерського або домашнього господарства в Києві або області, звертайтеся до офіційних представників компанії Paneltim в Україні – КМК Груп.