Penaltim Україна

Сучасний темп життя вимагає мобільності і практичності у всіх сферах діяльності. Нерідко виникає проблема, коли терміново потрібно вирішити питання транспортування або переміщення різного роду вантажу всередині країни або за її межі. Але як бути, якщо вантаж має свої особливості, які обов’язково потрібно врахувати при транспортуванні? Для вирішення даного питання вам на допомогу прийдуть універсальні конструкційні пластикові сендвіч-панелі Paneltim, які готові прийняти на себе всі турботи, пов’язані з упаковкою.

Раніше ми вже розповідали про одну зі сфер використання панелей при переміщенні, а саме конструювання трейлерів різної складності. Якщо вам цікава тема поліпропіленових трейлерів – перейдіть за даним посиланням для ознайомлення з більш детальною інформацією, так як ця стаття присвячена іншій темі – ексклюзивні бокси, коробки і контейнери для зберігання або транспортування, виконані з поліпропіленових сендвіч-панелей Paneltim.

Пластик листовий Paneltim відноситься до екологічного класу матеріалів, так як на 100{b496542d0106c473d7b0493aac626d4086cd1a3d716f6a7f164f5ac790b07259} підлягає вторинній переробці. Панелі Paneltim з поліпропіленового сополимера (PP copo) і поліетилену (HDPE) значно легші та міцніші, аніж більшість інших пластикових будівельних панелей. Їх легко перетворити в піддони, валізи, транспортні ящики та інші вироби самих різних розмірів. В результаті виходять легкі, міцні та гігієнічні конструкції.

Завдяки унікальній внутрішній структурі панелі Paneltim легкі, але при цьому мають високу жорсткість. Тому матеріал володіє дуже високою стійкістю до динамічних ударів. Піддони і ящики з панелей Paneltim швидко і легко миються за допомогою мінімальної кількості води.

Однією з головних особливостей виробів для зберігання і переміщення є можливість з’єднання з іншими матеріалами з поліпропілену або поліетилену, такими як суцільні поверхні, труби і т. д. При бажанні панелі Paneltim можуть бути обладнані додатковими параметрами: УФ-стабілізація, вогнезахисний склад (ППФР ), додаткова система вентиляції, обігрів і т.п. Все під силу з Paneltim.

Раніше вже було виконано велику кількість замовлень на панелі для виготовлення коробок, боксів, піддонів та інших конструкцій з метою використання при транспортуванні наземним, річковим, морським, а також повітряним транспортом. Серед яких як приватні замовники, так і великі структури, такі як естонська хокейна команда, для якої були сконструйовані бокси для спортивного інвентарю з вмонтованою системою вентиляції і нагрівальними елементами. Для цієї реалізації використовувалася легка 50 мм панель Paneltim PP.

Пластикові сендвіч-панелі Paneltim, сітки і аксесуари доступні до покупки через офіційного представника на території України – KMK Group Ukraine. Для отримання додаткової інформації, зателефонуйте за номером. Наші менеджери раді допомогти вам у виборі відповідного матеріалу і проконсультувати з усіх питань, що стосуються виробів, виконаних за допомогою поліпропіленових панелей Paneltim, серед яких можуть бути технічні приміщення, сходи, пластикові басейни (з використанням протиковзкого матеріалу), теплообмінники, стіни, двері, ємності і багато іншого.