Penaltim Україна

ТМ Paneltim® відома у всьому світі. Виробничі можливості заводу Paneltim® дозволяють охопити найрізноманітніші сфери застосування продукту. Пластикові панелі Paneltim® використовують для виготовлення резервуарів, біофільтрів, станцій очистки стічних вод, басейнів, ставків, корпусів, понтонних конструкцій, технічного приміщення, відділень, огороджувальних конструкцій – стін, дверей, підлогового покриття, стель в приміщеннях з підвищеними вимогами до гігієни, переносних санітарно-гігієнічних кабін, битовок, трейлерів, теплообмінників і багато чого іншого. За рахунок широкого асортименту панелі Paneltim® мають популярність навіть серед матеріалів для виготовлення ємностей для басейнів. Антиковзаючий матеріал безпечний і зручний в застосуванні як в сухому вигляді, так і під водою. Басейн з поліпропілену – це надійно, якісно і доступно.

Показники Paneltim® досягають дивовижних масштабів:

  • 5200 м2 виробничих цехів;
  • 3200 м2 складу готової продукції;
  • виробнича потужність до 15000м2 панелей в тиждень;
  • більш 10000 тон сировини на рік;
  • представництва в багатьох країнах світу.

Технологія виготовлення продукції Paneltim® складається з запатентованих процесів лиття сировини поліпропілену і поліетилену під високим тиском, дзеркальної зварювання, розкрою, фрезерування і багатьох інших процесів. Paneltim® піклується про навколишнє середовище, тому у виробництві використовується як нова сировина, так і вторинна, а також 100{b496542d0106c473d7b0493aac626d4086cd1a3d716f6a7f164f5ac790b07259} продукції Paneltim® придатні для переробки. Однокомпонентна сировина і закрита структура, яка дозволяє уникнути внутрішніх забруднень, полегшують процес переробки.

Кожне замовлення виконується на основі проекту, наданого клієнтом. При необхідності Paneltim® може розробити деталізовану пропозицію із зазначенням плану і креслень, а також може бути зроблений 3D зразок з докладною специфікацією деталей зборки. Зі стандартної пластикової сендвіч-панелі Paneltim® ви можете виготовити конструкцію будь-якої форми і розміру. Для цього використовується зварювальний стіл, екструдер і / або фен для зварювання пластику листового. Згідно необхідним замовнику розмірами і технічними умовами, панелі зварюються один з одним на заводі Paneltim®, що дозволяє створити конструкцію з мінімальною кількістю монтажних частин.

Щоб зменшити час збирання на місці установки, за бажанням клієнта можуть бути виготовлені CNC-фрезеровані панелі. Великі, цільні конструкції з панелі Paneltim® порівняно легкі і прості в установці. Монтаж обладнання на місці не займе багато сил, так як з панелями дуже легко працювати. Коли ви купуєте пластикових панелей Paneltim® ви економите багато часу і коштів. Кабелі, обладнання та операційні системи можуть бути прикріплені безпосередньо до стінок панелі. Після установки пластикові ємності Paneltim® не вимагають додаткового обслуговування.

Paneltim® пропонує широкий асортимент монтажних і кріпильних деталей, таких як профілі з PVC, скловолокна, чавуну, сталі, спеціально розроблені деталі відповідно до вашого дизайну та вимогам. При необхідності, може бути наданий повний пакет збірки.

Гнучкість і орієнтованість на пошук рішень – це наша повсякденна задача. Ми з радістю допоможемо вам у пошуку правильного рішення для всіх ваших планів. За запитом при мінімальній кількості замовлення доступні нестандартні кольори конструкції, комбінації кольорів або комбінації з панелями Venti.

Важливим питанням є терміни поставки, так як часто при зверненні в компанію клієнт хоче придбати великі обсяги замовлення і в максимально стислі терміни. Paneltim® має великий запас продукції в своєму розпорядженні і досить виробничої потужності, щоб забезпечити короткі терміни поставки бажаного обсягу товару. Будівельні панелі Paneltim® не великі та легко складаються, що робить транспортні витрати на далекі відстані доступними. Послуги перевезення надаються за запитом, при оптимальному обсязі замовлення.

Грунтуючись на характеристиках продукту, можливостях застосування панелей і автоматизації виробничих процесів Paneltim® весь час знаходиться в пошуку подальшої оптимізації продукту. Індивідуальний підхід до кожного проекту – це не просто гасло, це реальне досягнення унікального процесу виробництва Paneltim®, метою якого є збереження навколишнього середовища і пошук можливостей продукту у співпраці з нашими клієнтами.