Будівельні панелі
Paneltim в агро-промисловому комплексі

Сендвіч-панелі Paneltim – це легкі, але тверді і жорсткі панелі, придатні для зварювання конструкцій

BUILD. RETHINK. RECYCLE.

ПРО КОМПАНІЮ KMK GROUP

KMK Group – це група компаній будівельного напрямку міжнародного рівня.

Ми розпочали свою співпрацю з PanelTim у 2013 році і на сьогоднішній день є єдиними представниками в Україні.

Сьогодні ми продовжуємо працювати, підтримувати економіку держави, а також українську армію.

ПАРТНЕРИ KMK GROUP В АГРО СФЕРІ

АПК «МАЇС»

Діяльність:
Лідер насіневої галузі України

ТОВ «ХАВЕСТЕР»

Діяльність:
Постачання с/г техніки виробництва США

ТМ "ІНАГРО"

ГК «AGROFUSION»

Діяльність:
Вирощування та переробка томатів

ТОВ «НВЦ ФОРЕЛЬ»

Діяльність:
Рибне господарство

ТОВ «СТЕЙК АГРО»

Діяльність:
Зернові, Зернобобові, Олійні Свинарство

ТОВ «ЕКОТРАНС»

Діяльність:
Переробка та екстракція олійних культур

PLASTIC PANELS

ПРО МАТЕРІАЛ PANELTIM

Панелі Paneltim широко використовуються на європейському і світовому агроринках. відповідають всім санітарно-гігієнічним вимогам, а також легко миються мінімальною кількістю води.

Paneltim використовуються для виготовлення безшовних відділень, що легко очищаються, для доїння корів голландською компанією Greutink, а також іспанською фермою Agropal, в якій міститься 4000 свиней.

RECYCLING

Продукція PanelTim відповідає всім екологічним європейським нормам та підлягає 100% переробці. Частково продукція виготовляється із вторинно переробленої сировини.

ЗАСТОСУВАННЯ

Панелі Paneltim практичні в широких сферах застосування, в тому числі агро-промисловому напрямку

ЯКІСТЬ

Високоякісний конструкційний матеріал преміум-класу, виконаний з поліпропілену сополимера (PPCO) або поліетилену високої щільності (HDPE)

МІЦНІСТЬ

Будівельний матеріал для виготовлення конструкцій та виробів без додаткового зміцнення

ОСНОВНІ ВИДИ МАТЕРІАЛІВ, ЩО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ В АГРО СФЕРІ

001

Гладкі герметичні сендвіч-панелі з внутрішньою структурою осередків 50 x 100 мм або 50 x 50 мм. Панелі Paneltim легкі та мають високу жорсткість, завдяки чому може бути змонтована лінійка протиковзких панелей Paneltim, яка має картату або кнопкову структуру протиковзання. Обидва типи антиковзного матеріалу.

002

Жорсткі грати серії Paneltim Plus бездоганно гігієнічні завдяки округлому дизайну та чудовій прохідності гною (60%). Окрім того, грибоподібне оздоблення ребер решітки забезпечує худобі гарне зчеплення на решітці і запобігає застряванню копит в отворах.

002

Решітки Paneltim Delta senior мають високопроникну поверхню структури та функціональний профіль протиковзання без гострих або ріжучих кромок. Структура не дає тваринам ковзати і є практично самоочисні. Вона також є ідеальною базою для соломи.

Герметична структура

Міцна конструкція

Висока стійкість до динамічних впливів

Стійкі до ударів та корозії

Форма без деформації до 10 років

Довільні розміри

Протиковзке покриття: кнопки, клітини та апельсинова шкірка

Поєднання закритих та відкритих вентильованих панелей

Можливість комбінації зон теплої і холодної підлоги

Волого- та брудовідштовхувальні властивості

Не відбирають тепло у тварин

Екологічно чисті панелі

Проста обробка

Оптимальна гігієна

Теплоізоляція

Дотримання вимог температурного режиму

Стійкість до всіх хімічних речовин, плісняви, бактерій та дезінфекції

Прохідність гною до 60%

ПЛАСТИКОВІ ПАНЕЛІ PANELTIM ДЛЯ ВАШОЇ ФЕРМИ

МАКСИМАЛЬНА ГІГІЄНА

Телятники, годівниці, молочні кімнати, зони відпочинку, санітарно-гігієнічні відділення, стіни, підлоги та двері. При використанні панелей Paneltim все це дуже легко і швидко очищається.

PANELTIM VENTI ДЛЯ КОНТАКТУ

Панелі Paneltim Venti – це пластикові панелі завтовшки 50 мм і з вертикальними пазами, що дозволяє тваринам між собою візуально контактувати.

Виготовляються у вигляді закритих пластикових панелей з того ж матеріалу (PP СОРО).

СТІНИ ТА ДВЕРІ PANELTIM

Панелі Paneltim можна використовувати для виготовлення стін та дверей різних розмірів та висот, з високим рівнем гігієнічної обробки.

Це дозволяє використовувати панелі Paneltim в якості розділових стін відділень, проходів, коридорів, внутрішніх і зовнішніх дверей.

ОБЛИЦЮВАННЯ СТІН ТА СТЕЛЬ ПАНЕЛЯМИ PANELTIM

Стіни та стелі можуть бути облицьовані та захищені гігієнічно, використовуючи панелі Paneltim товщиною 11 мм та/або 27 мм. Вони гладкі, рівні з одного боку і мають відкриту ребристу структуру на звороті.

Панелі Paneltim легко монтуються, включаючи поверхні, які досить складно облицьовувати. Вони захищають менш корозійно стійкі внутрішні чи зовнішні стіни та виключають утворення теплових мостів.

Для швидкого та простого монтажу Paneltim може запропонувати модульну систему на основі несучих пластикових профілів. При необхідності панелі можуть бути багаторазово демонтовані, переміщені, наприклад, при необхідності проведення ліній електропередач.

ПІДЛОГИ PANELTIM З ПРОТИКОВЗКИМ ПОКРИТТЯМ

На додаток до своїх гладких панелей Paneltim також може запропонувати і асортимент панелей із протиковзким покриттям: кнопки та клітини та апельсинова шкірка.
Панелі з протиковзким покриттям можуть бути незамінні, наприклад, у відділеннях, загонах для телят або як елемент підлоги в проходах, на сходах або на кришках.

ПЛАСТИКОВІ ПАНЕЛІ PANELTIM В ТВАРИННИЦТВІ

Забезпечує тваринам максимальну гігієну, дозволяє фермерам-свинарям у всьому світі відповідати суворим і постійно зростаючим санітарно-гігієнічним вимогам у виробництві.

Загони, відділення, перегородки, підлоги, двері з панелей Paneltim швидко очищаються та прості в обслуговуванні. Вони стійкі у надзвичайно агресивному середовищі свиноферми: гній, сеча, висока вологість тощо.

Загони від Paneltim

Легке перепланування загонів як у разі ремонту, так і для своїх нових проектів. Широкий асортимент панелей товщиною 20, 35 та 50 мм, для оптимальних рішень конструкцій загонів протягом усього виробничого циклу.

Панелі Paneltim Venti для контролю візуального контакту

У стандартному виконанні панелі Paneltim Venti забезпечені поздовжніми отворами до половини висоти панелі, таким чином можна уникнути прямого фізичного контакту між найменшими поросятами, які дуже чутливі до перенесення хвороб. Одночасно відкриті поздовжні отвори дозволяють повітрю вільно циркулювати крізь поперечні розділові та передні панелі загону.

Ми можемо запропонувати панелі з іншими конфігураціями отворів, наприклад, для збільшення пропускної здатності повітря.

Є можливість влаштування зон теплої і холодної підлоги, що чергуються.

ПАНЕЛІ PANELTIM В РОСЛИННИЦТВІ ТА РИБНОМУ ГОСПОДАРСТВІ

Панелі Paneltim виготовляється як з первинної, так і вторинної сировини! 100% переробляються без втрати матеріалу та відповідають Європейському стандарту 2002/95/ЕС. У скаладі панелей відсутні токсини!

Різноманітний асортимент, широкий спектр структур і розмірів дозволяє знайти рішення для будь-якого проєкту, відповідаючи вашим специфічним побажанням.

Зберігання зерна та розведення риби

Легко та швидко виготовити ємності пластикові для води, будівництва резервуарів з метою зберігання рідини, резервуарів для риби, водойм, рибних ставків, жирових пасток і т.п.

Детальна пропозиція виконується на основі проекту, наданого замовником, включаючи креслення.
Пластикові панелі зварюються одна з одною на заводі, що дозволяє створити конструкцію з мінімальною кількістю монтажних частин.

Щоденне завдання компанії КМК Груп – спільно з нашими клієнтами і партнерами пошук можливих застосувань виробів Paneltim в найрізноманітніших напрямках

Наші клієнти – професіонали. Саме тому ми стежимо за тим, щоб наша продукція та послуги також відповідали всім критеріям професіоналізму.

BUILD. RETHINK. RECYCLE.

ІНШІ НАПРЯМКИ KMK GROUP

Автономна каналізація

Сертифікований виробник станцій біологічної очистки стічних вод на території України з використанням матеріалів європейської якості. Широко застосовується в агро-сфері, оскільки оособливістю даної компанії є 100% екологічність технологій та процесів виробництва. Встановлюючи автономну каналізацію Topas Ukraine, ми дбаємо про чистоту навколишнього середовища, оскільки ефективність очищення цих установок становить до 98%.

Гідроізоляція

Alchimica – європейський виробник будівельної хімії і гідроізоляційних матеріалів з поліуретану. Продукція даної компанії застосовується в гідроізоляції різних видів поверхонь, що вимагають максимальної точності, надійності і довговічності. У 2009 році «KMK Group» стали офіційним представником і імпортером «Alchimica» на території України. За цей час гідроізоляцією Hyperdesmo від «Alchimica» було покрито більше 300 тис. м2 покрівель.
Shelter Paneltim – власна торгова марка по виготовленню компактного житлового простору, покликаного захистити людей від загроз природного чи воєнного характеру та дії їх наслідків (смерчу, буревію, руйнувань, уламків, вибухової та ударної хвилі). Сховища мають герметичний корпус з вбудованою системою вентиляції. Можуть обладнуватись під спец потреби, об’єднуватись між собою утворюючи комплекси.


    plastic panels

    Контакти

    Завітайте до нас:

    Напишіть нам:

    Телефонуйте: