Penaltim Україна

Одна з базових потреб кожної людини це продукти харчування. Від складу, якості технологічних процесів приготування і зберігання продуктів залежить здоров’я того, хто їх вживає. Під час виробництва харчової продукції існує великий ризик виникнення і поширення шкідливих і хвороботворних бактерій, що в результаті призводить до потрапляння їх в готові харчові продукти. Саме тому виробничий процес на підприємствах повинен проводитися в умовах ідеальної чистоти, а використовувані матеріали і вироби для харчової промисловості відповідати найсуворішим санітарним і гігієнічним нормам, задовольняючи вимоги технологічного процесу від приймання продовольчої сировини до зберігання готового продукту. Застосовувані в харчовій промисловості конструкційні матеріали та вироби з них повинні так само відповідати ряду інших вимог:

• запобігати утворенню домішок, що забруднюють продукцію або що впливають на її смак, запах і колір;

• мати поверхню, яка легко чиститься, стійка до впливу миючих і дезінфікуючих розчинів;

• забезпечити надійне кріплення складальних одиниць, вузлів, деталей, що виключає можливість попадання в продукти сторонніх предметів.

 

Сучасні технологічні конструкційні панелі Paneltim, що застосовуються для виготовлення виробів в напрямку харчової промисловості славляться своєю гнучкістю, стійкістю в умовах високих статистичних і динамічних навантажень, модульність, високим ступенем автоматизації, адаптивністю до загальних умов харчового виробництва. Але головною перевагою є безпечність матеріалів Paneltim! Панелі не містять токсичних речовин і відповідають вимогам директив 2011/65 / EU і 2002/95 / ЄС. У разі ремонтних робіт можуть використовуватися багаторазово. Внутрішня структура осередків забезпечує матеріалам Paneltim герметичність з усіх боків від проникнення бруду, пилу, води.

У порівнянні з простими листовими пластиками, завдяки наявності у внутрішній структурі панелі підсилюючих осередків, потрібно менше додаткових матеріалів, що зміцнюють конструкцію. З стандартної панелі Paneltim можна виконати конструкцію і виріб для промисловості в харчовій сфері будь-якої форми і розміру. Для цього використовується зварювальний стіл, екструдер і / або фен для зварювання пластикатів. Великі цільні конструкції і вироби з панелей Paneltim порівняно легкі і прості в установці. Панелі Paneltim придатні також для виготовлення на виробництві не несучих стін практично будь-якої довжини і висоти. Завдяки своїй структурі осередків (50 x 100 мм або 50 x 50 мм), панелі з поліпропілену (PP СОРО) або поліетилену (PEHD) легкі, і одночасно дуже міцні.

Завдяки різним товщинам і структурам, Paneltim може запропонувати рішення для створення самих різних виробів в технологічному процесі харчової промисловості: від невеликих ємностей і кришок до окремих приміщень. За весь час існування компанії за допомогою матеріалу Paneltim було реалізовано нелічену кількість виробів і конструкцій (які можна побачити на фото), для удосконалення харчової промисловості в Америці, Австрії, Бельгії та інших точках світу:

• ємності для живої риби;

• стелажі і полиці;

• палети;

• ящики для продуктів;

• кришки з ручкою для ящиків;

і багато іншого.

Пластикові панелі Paneltim мають сильний опір динамічним ударам та зберігає свою еластичність впродовж багатьох років. Панелі не знебарвлюються навіть при контакті з аміаком.

Відповідно до стандарту EN ISO 11925-2, панелі входять в клас Е пожежної безпеки. При необхідності конструкція може бути виконана з додаванням вогнезахисних речовин для забезпечення більш високого вогнезахисту.

 

Застосування на підприємствах харчової промисловості виробів, обладнання, допоміжного інвентарю та матеріалів, що не відповідають санітарним і гігієнічним вимогам, може призвести до зниження якості виробленої продукції та її хімічного забруднення. З усіх питань замовлення виробів і матріалов для застосування в харчовій промисловості на території України звертайтеся до єдиного офіційного представника бельгійського виробника Paneltim В Україні – KMK Group Ukraine (КМК Груп Україна). Ми готові взяти на себе відповідальність і стати частиною загального технологічного процесу для вдосконалення основних благ людства.