Penaltim Україна

Під час монтажу пластикових панелей Paneltim важливу роль відіграють деталі, які впливають на швидкість складання виробу. Будівництво конструкцій неможливо уявити без будівельних профілів. Компанія Paneltim пропонує асортимент пластикових профілів для будівництва стін Paneltim. Спеціальні профілі Paneltim дають можливість з’єднати будівельні панелі до різних поверхонь і в стик. Подібна модульна установка стіни або покриття стіни дозволяє робити монтаж і демонтаж швидко і без особливих трудових витрат.

Головною перевагою профілів Paneltim є економія часу завдяки простоті збірки. Саме за рахунок незначної ваги профілю, монтаж конструкцій відбувається швидко і в найкоротші терміни. H і U образні PP профілі дозволяють швидко і легко з’єднувати сендвіч-панелі Paneltim.

Профілі Paneltim бувають двух видів: H-образні і U-образні, в залежності від планованого призначення.

Якщо вам необхідно прикріпити сендвіч-панелі пластикові Paneltim до підлоги, стін або стель – прикрутіть U-образні профілі до необхідної поверхні, помістіть в них панелі Paneltim і приваріть їх до профілю. Будь-які осередки панелі Paneltim, які залишаються після розкрою відкриті, можна легко закрити профілем U-образного типу. H-образні профілі використовують, як правило, для з’єднання панелей всередині конструкції.

Н-подібний з’єднувальний профіль має більш універсальне призначення при нарощуванні конструкцій і стін. Н-подібний профіль використовується як вертикально, так і горизонтально. Профіль Н-образного типу призначений для швидкої установки в одну площину декількох сендвіч-панелей Paneltim. Немає ніяких обмежень застосування профілів в комбінації з панелями Paneltim.

Важливою перевагою профілів Paneltim є оптимальна гігієна конструкцій, яку вони забезпечують. Оздоблення H і U профілями допомагає запобігти забрудненню виробів. Як тільки профілі приварені до пластику листовому, бруд і бактерії більше не зможуть потрапити всередину конструкції.

Виконати з’єднання профілів з панелями досить просто за допомогою зварювання. Використовуючи зварювальний дріт PP ви можете швидко і легко згладити перехід між профілем і пластиковою панеллю.

Якщо виріб з панелей передбачає розміщення на відкритому повітрі слід подбати про герметичність швів. Поєднуючи шви профілями ви допоможете запобігти проникнення вітру і вологи всередину готової конструкції.

Як і всі вироби виробництва Paneltim, профілі мають ряд інших переваг:

  • стійкі до ультрафіолетового випромінювання (UVR *);
  • низькі експлуатаційні витрати;
  • ударостійкі;
  • довговічні;
  • легко чистити.

Крім панелей і профілів компанія Paneltim пропонує широкий асортимент кріпильних деталей і зварювальних дротів. Для кожної конструкції існує легке, міцне і гігієнічне рішення Paneltim. Купити панелі для побудови трейлера, теплообмінника, технічного приміщення, пластикового басейну, пластикової ємності, дверей, покриття для підлоги або профілі, які будуть бездоганно міцні і довговічні, можна за номером телефону. Будь-яка конструкція, виготовлена ​​з поліпропілену Paneltim, прослужить вам не одне десятиліття. Якщо ви бажаєте подивитися будівельні матеріали в реальності, будемо раді вас бачити за адресою: м.Васильків, ул. Гоголя, 5. Будівельні можливості наших виробів безмежні.