Penaltim Україна

Басейн з поліпропілену: швидко, якісно, ​​надійно!

 

При створенні басейну завжди виникає питання вибору матеріалу для виготовлення басейних конструкцій. Басейні ємності бувають трьох видів: бетонні, зі скловолокна, поліпропіленові. Як правило основними критеріями вибору басейну можна назвати наступні пункти:

  • витривалість до температурних перепадів,
  • довговічність,
  • догляд,
  • безпеку,
  • терміни монтажу,
  • ціна.

Перевагою бетонного басейну є створення чаш індивідуальної форми. І, мабуть, це єдина вагома перевага. Бетонні басейни вимагають додаткової обробки і постійного догляду. Крім цього, бетонні конструкції досить небезпечні, так як при спуску дуже легко отримати травму через слизьку поверхню. Останнім часом басейни даного виду реконструюють в більш сучасні аналоги.

Басейни з скловолокна встановлюються виключно форми, якої пропонує виробник і досить швидко втрачають свої початкові характеристики. Цінова політика басейнів зі скловолокна вище бетонних і басейнів з поліпропілену.

Чаші для басейнів з поліпропілену підійдуть для розміщення в приміщенні і для зовнішнього застосування. Такі басейни можна сміливо назвати оптимальним вибором серед аналогів. Басейн з поліпропілену прослужить вам десятки років, зберігши свої початкові характеристики. Поліпропіленовий матеріал відмінно витримує температурні перепади від високих до низьких показників. Ємності з поліпропілену стійкі до ударних навантажень, не деформуються і стійкі до ультрафіолетового випромінювання без втрати кольору.

Установка такого басейну не займе багато часу, на відміну від бетонних конструкцій, на монтаж яких потрібно від 3 місяців, при цьому ви самостійно обираєте бажану форму конструкції. Зварювальна технологія з’єднання поліпропіленових листів забезпечує їх повну герметичність протягом усього терміну служби і можливість швидко і легко виготовити практично будь-який бажаний розмір. Важливим моментом є те, що басейни з поліпропілену не вимагають додаткової обробки і гідроізоляції.

Пластикові панелі Paneltim мають хороші показники теплоізоляції (Панель Paneltim Multipower 50 мм: R = [0,267 м²К / Вт] (DIN 52612-1)). Це велика перевага в порівнянні з більш традиційними матеріалами для будівництва басейнів, так як для панелей Paneltim додаткова ізоляція не потрібно.

Одним з основних переваги поліпропіленових басейнів є його екологічність. Внутрішня поверхня басейну не потребує додаткової обробки. Купання в такому басейні абсолютно безпечно для здоров’я. Так само даний матеріал вважається безпечним, згідно критерію слизькості поверхні. Антиковзаючий матеріал Paneltim має шорстку поверхню, тому немає ризику посковзнутися і отримати травму. Пластик листовий простий в догляді і не сприяє розмноженню бактерій.

Компанія Paneltim тісно співпрацює з відомими виробниками басейнів і ставків, серед яких така відома бельгійська фірма, як H2O Construct .Для виробництва басейнів H20 Construct віддали перевагу використанню будівельних панелей Paneltim через його легку вагу, швидкий, а також легкий догляд та стійкість до використовуваних хімікатів для води і УФ. На рахунку H2O Construct безліч вдало виконаних проектів за допомогою сендвіч-панелей Paneltim: від будівництва невеликих басейнів для дачі до широкомасштабних замовлень відомих організацій. Наприклад, одним з останніх виконаних робіт було виробництво пластикового басейну для популярного гідротерапевтичних центру для тварин Hydrotherapie Daliez Moorslede, який знаходиться в Мурследе, Західна Фландрія.

Всього за 7 робочих днів новий басейн індивідуальної форми може бути встановлений на вашому об’єкті. Єдині офіційні представники компанія Paneltim в Україні КМК Груп відкриті до нових взаємовигідних співробітництв в напрямку будівництва пластикових ємностей для води на території нашої країни, а також вашим індивідуальним замовленням.